MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Mikołajkowe Zawody Łyżwiarskie - wyniki

W sobotę 3 grudnia rozpoczęliśmy sezon zawodów łyżwiarskich na chełmskim lodowisku. Tradycyjnie jako pierwsze, odbyły się Mikołajkowe Zawody Łyżwiarskie. Do rywalizacji stanęło 25 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy startowali w dwóch konkurencjach – slalomie i jeździe szybkiej. O ostatecznym wyniku decydowała suma czasów osiągniętych w obu konkurencjach.  Oto wyniki zawodów:

Czytaj całość
 
Zapraszamy na Mikołajkowe Zawody Łyżwiarskie!
W najbliższą sobotę, na naszym lodowisku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje tradycyjne Mikołajkowe Zawody Łyżwiarskie dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w zawodach na Lodowisko MOSiR przy ul. Sienkiewicza 22. Start zawodów o godzinie 9.00. Zapisy prowadzone będą na miejscu, tuż przed zawodami.
 
Otwieramy lodowisko!
Z radością informujemy, że już jutro (1.12.) otwieramy nasze lodowisko! Zapraszamy wszystkich spragnionych jazdy na łyżwach od godziny 11.00 do 19.00. Od piątku lodowisko będzie czynne w tradycyjnych godzinach 9.00 - 19.00. Jak co roku, pierwszego dnia wstęp będzie darmowy!
 
XVI Halowa Liga w Piłce Nożnej - wyniki 27.11

W niedzielę 27 listopada w Miejskiej Hali Sportowej odbył się drugi turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w ramach „XVI Halowej Ligi w piłce nożnej, darci i łyżwiarstwie”. Do rozgrywek zgłosiła się rekordowa ilość – aż 22 drużyny. W związku z tak dużą liczbą zespołów, turniej rozgrywany był systemem pucharowym. W pierwszej rundzie rozegrano 11 meczów. Zwycięzcy spotkań oraz przegrany z najlepszym bilansem bramkowym awansowali do rundy drugiej. W niej powstało sześć par, z których zwycięskie zespoły przechodziły do trzeciej rundy składającej się z sześciu zespołów podzielonych na trzy pary.  Zwycięzcy trzeciej rundy awansowały do trzyzespołowej grupy finałowej, w której rozgrywały mecze każdy z każdym o trzy czołowe lokaty. Oto wyniki:

Czytaj całość
 
Turniej Darta dla dzieci i młodzieży - wyniki

W sobotę 26 listopada w ramach „XVI Halowej Ligi w piłce nożnej, darcie i łyżwiarstwie” odbyły się zawody darta dla dzieci i młodzieży. Do rywalizacji zgłosiło się 12 osób. Oto klasyfikacja turnieju:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 1190

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna