MOSiR - Chełm

Hala Sportowa

Hala Sportowa MOSiR  posiada:

  • 1044  miejsc siedzących
  • 200 miejsc stojących
  • 2000 miejsc po dostawieniu widowni


dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Wyniki I konkurencji Czwórboju Łyżwiarskiego

W poniedziałek 16 stycznia na chełmskim lodowisku odbyła się pierwsza konkurencja Czwórboju Łyżwiarskiego organizowanego w ramach Ferii z MOSiR-em 2023. Do udziału zgłosiło się 13 osób, które rywalizowały ze sobą w jeździe ósemką. Oto wyniki pierwszej konkurencji:

Czytaj całość
 
Turnej Darta - wyniki

W niedzielę 15 stycznia w ramach „Ferii z MOSiR-em 2023” odbył się Turniej Darta dla dzieci i młodzieży. Wystartowało w nim 20 zawodników i zawodniczek. Najpierw rozegrano eliminacje w dwóch 10 osobowych grupach, z których po 8 zawodników awansowało do grupy finałowej. Oto wyniki:

Czytaj całość
 
Zawody Łyżwiarskie "Powitanie Ferii" wyniki

W sobotę 14 stycznia rozpoczęliśmy cykl zawodów dla dzieci i młodzieży w ramach Ferii z MOSiR-em 2023. Tego dnia spotkaliśmy się na chełmskim lodowisku, gdzie odbyły się Zawody Łyżwiarskie „Powitanie Ferii”. Do startu zgłosiło się 27 osób, które rywalizowały w dwóch konkurencjach: technicznej - slalom (kategorie do lat 4 i do lat 6), jazda wahadłowa (kategorie do lat 8 i starsi) oraz w jeździe szybkiej (1 okrążenie kategoria do lat 4, do lat 6 i do lat 8 oraz 2 okrążenia (kategorie do lat 10 i starsi). Oto wyniki zawodów:

Czytaj całość
 
Łyżwiarskie Zawody Sylwestrowe - wyniki

W sobotę 31 grudnia na chełmskim lodowisku odbyły się Sylwestrowe Zawody Łyżwiarskie dla dzieci i młodzieży. Wystartowało w nich 32 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch konkurencjach – technicznej i jeździe szybkiej. Kategoria najmłodsza oprócz jazdy szybkiej startowała w slalomie, a pozostałe kategorie wiekowe mieli za zadanie objeżdżanie ustawionych w linii pachołków. O końcowym miejscu decydowała suma czasów uzyskanych w obu konkurencjach. Oto wyniki:

Czytaj całość
 
Turniej Darta 29.12 - wyniki

W czwartek 29 grudnia w sali konferencyjnej w pawilonie sportowym przy Stadionie Miejskim odbył się Turniej Darta dla dzieci i młodzieży. Do rywalizacji stanęło 24 zawodników. Najpierw rozegrano eliminacje w dwóch grupach. Z obu grup do fazy finałowej awansowało po 8 zawodników. Oto wyniki turnieju::

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 20 z 1190

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna