MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Juz wkrótce Gala Sportów Walki Drukuj Wyślij znajomemu

W sobotę 9 kwietnia w Miejskiej Hali Sportowej odbędzie się I Gala Sportów Walki! Gwiazdą imprezy będzie zawodowy mistrz świata w boksie TWBA Łukasz Maciec. Walkę wieczoru o zawodowy tytuł mistrza Polski w kickboxingu federacji U.F.R. w wersji full-contact w wadze ciężkiej stoczą Sylwester Protas (Handbud Włodawa) i Paweł Gerek (Semiramida Pułtusk). Oprócz tego dużo boksu, walk MMA, karate kyokushin, pokazy Krav Maga i zapasów. W trakcie imprezy zostanie rozstrzygnięty Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Ziemi Chełmskiej 2010r.

 

 

Na rozgrzewkę kibice obejrzą krótki mecz bokserski Chełm kontra Lublin. W trzech walkach zmierzą się najlepsi pięściarze MKS II LO, podopieczni trenera Józefa Radziewicza i bokserzy z Paco Lublin. To będzie przedsmak wielkich emocji. Później w ringu pojawią się kobiety. Kibice w Chełmie po raz pierwszy zobaczą boks w wykonaniu płci pięknej. Na przeciwko siebie staną Marlena Mańkowska, mistrzyni Polski w boksie z Paco Lublin i Iwona Misiak z Hetmana Zamość. To nie będzie koniec bokserskich zmagań. Ale zanim w ringu kibice zobaczą gwiazdę Gali, Łukasza Maćca, zaprezentują się kickbokserzy. W rankingowej walce federacji U.F.R. w kategorii wagowej do 63 kg, w wersji full-contact zmierzą się Krystian Szewczyk (Handbud Włodawa) i Grzegorz Sieńkowski (Semiramida Pułtusk). Obaj to wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, zawodnicy, którzy wiedzą, do czego w ringu służą ręce i nogi.
Chełmscy kibice z całą pewnością chętnie obejrzą pokaz Krav Maga w wykonaniu Kamila Borowca. A potem dwie walki MMA i pokaz w wykonaniu Mirosława Oknińskiego. Wystąpią m.in. Marcin Naruszczka, Krzysztof Jodko. Po pokazie chełmskich zapaśników kibice będą mogli podziwiać Łukasza Maćca, zawodowego mistrza świata w boksie TWBA. Jego rywalem będzie Damian Szewczyk. Maciec mimo młodego wieku, na zawodowym ringu stoczył 14 walk, odnosząc 12 zwycięstw. Walkę wieczoru o pas zawodowego mistrza Polski w kickboxingu federacji U.F.R. w wersji full-contact, w wadze ciężkiej stoczą Sylwester Protas (Handbud Włodawa) i Paweł Gerek (Semiramida Pułtusk). Obaj mają na swoim koncie wiele medali mistrzostw Polski, co gwarantuje wysoki poziom pojedynku.
W trakcie Gali rozstrzygnięty zostanie Plebiscyt na Najlepszych Sportowców i Trenerów Ziemi Chełmskiej 2010 r. W tym roku laureatów, w kategorii sportowiec senior, sportowiec junior, talent roku i trener roku, wybierze kapituła.
Organizatorem Gali Sportów Walki jest firma NST, a współorganizują ją Nowy Tydzień i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje prezydent Agata Fisz. Impreza odbędzie się 9 kwietnia (sobota) w Miejskiej Hali Sportowej o godz. 18.00. Bilety są do nabycia jw Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej, przy Lubelskiej 63 i w redakcji Nowego Tygodnia przy Lwowskiej 14.

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna