MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Kolejne turnieje LW w piłce nożnej Drukuj Wyślij znajomemu

W dniach 30 czerwca i 2 lipca 2009 r. na boisku „Orlik 2012" odbyły się dwa kolejne turnieje piłki nożnej „dzikich drużyn" w ramach „Ligi Wakacyjnej z MOSiR - em 2009". Organizatorem turniejów był MOSiR, a rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria chłopcy 11 - 13 lat, II kategoria chłopcy 14 - 15 lat, III kategoria chłopcy 16 - 19 lat.

Kategoria chłopcy 11 - 13 lat:

Bazylany                                            - Pilichonki                                     0:4;

Połaniecka                                          - Pomarańczowe Niedźwiadki         1:4;

Bazylany                                            - Pomarańczowe Niedźwiadki          0:1;

Pilichonki                                           - Połaniecka                                   1:0;

Połaniecka                                          - Bazylany                                     0:1;

Pilichonki                                           - Pomarańczowe Niedźwiadki          2:1;

Pomarańczowe Niedźwiadki                - Pilichonki                                     0:4;

Bazylany                                            - Pomarańczowe Niedźwiadki          0:2;

Pilichonki                                           - Bazylany                                      4:0;

 

Tabela po III kolejkach:

  1. Pilichonki                                           17 p.    17:3;
  2. Pomarańczowe Niedźwiadki                11 p.    11:10;
  3. Turbo Cola                                          4 p.    4:0;
  4. Połaniecka                                           1 p.    2:11;
  5. Bazylany                                              0 p.    0:12;

 

Składy najlepszej trójki:

  1. Pilichonki: Karol Jabłoński, Sebastian Martyn, Krzysztof Gołębiowski, Bartek Bydnarski, Janusz Stelmasiewicz, Michał Kobiałka, Grzegorz Stelmasiewicz;
  2. Pomarańczowe Niedźwiadki: Dawid Greguła, Patryk Lewicki, Patryk Chróścina, Krystian Rodzaj, Przemek Płoszaj, Mateusz Szczerbakow;
  3. Turbo Cola: Dariusz Wojtal, Kacper Kowalski, Patryk Prus, Kamil Kubicki, Rajmund Świąder, Paweł Karaś;

 

Kategoria chłopcy 14 - 15 lat:

PRSWA          -           AMRO           1:0;

Majdan           -          PRSWA          1:4;

Majdan           -          AMRO           1:0;

Majdan           -          AMRO           0:5;

AMRO            -          Majdan          1:0;

 

Tabela po III kolejkach:

  1. AMRO           10 p.                9:3;
  2. PRSWA           6 p.                5:1;
  3. Majdan            3 p.                2:10;

 

 

Składy drużyn:

  1. AMRO: Paweł Karaś, Łukasz Forysiu, Piotr Orzechowski, Michał Huk, Kacper Szyszkowski, Tomek Tabuła, Sławek Mazurek, Robert Drop;
  2. PRSWA: Karol Musiał, Adrian Retka, Patryk Kachaniuk, Kuba Sikora, Przemysław Mech, Kamil Mostowski, Przemysław Nowosad, Mateusz Kuźmicki;
  3. Majdan: Robert Szymczak, Tomasz Pietrykowski, Bartosz Bednarski, Kamil Baran, Robert Pastusiak, Sebastian Martyn, Kamil Bartnik;

 

Kategoria chłopcy 16 - 19 lat:

Lewusy                       -          Malowane                   2:1;

FC Cement                 -          Gluty                          0:0;

Lewusy                       -          Gluty                          2:0;

Pokonać Baryłkę        -          Cement                       0:2;

Pokonać Bryłkę          -          Malowane                   1:1;

Lewusy                       -          Cement                       5:3;

Malowane                   -          International               2:1;

Lewusy                       -          Gwarek                      3:2;

Atomówki                  -          Pokonać Baryłkę         2:1;

Malowane                   -          Atomówki                  1:4;

Lewusy                       -          Gwarek                      3:0;

Pokonać Baryłkę        -          International               0:0;

 

Tabela po III kolejkach:

  1. Lewusy                      15 p.    15:6;
  2. Gluty z Kalkuty             7 p.    9:2;
  3. FC Drewno                  6 p.    6:2;
  4. Atomówki                    6 p.    7:7;
  5. International                4 p.    5:3;
  6. Pokonać Bryłkę           4 p.    2:9;
  7. Malowane                    4 p.    6:11;
  8. FC Cement                  4 p.    5:10;

 

Składy pierwszej trójki:

  1. Lewusy: Łukasz Dywański, Andrzej Paszkowski, Michał Niemiec, Sebastian Drygiel, Wojtek Kusmierczuk, Kuba Poniedziałek;
  2. Gluty z Kalkuty: Adrian Kolano, Łukasz Drzewicki, Jakub Lipski, Sebastian Bralewsko, Paweł Żwirbla, Paweł Kossowski;
  3. FC Drewno: Adrian Matela, Michał Kobos, Bartłomiej Kuźmicki, Kuba Koszerny, Karol Dąbek, Mateusz Połajdowicz;

 

Turnieje sędziowali: Andrzej Gruszka, Wiesław Tomala, Kuba Chaciewicz, Paweł Gawron, Wojciech Kisiel i Michał Siemiątkowski;

 

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński.

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna