MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
IX kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej chłopców Drukuj Wyślij znajomemu
W sobotę 22 grudnia 2007 r. o godz. 830 w Hali MOSiR – u przy ulicy Granicznej 2 a odbyła się IX kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej chłopców w dwóch kategoriach wiekowych 11 -13 lat (podstawówki) i 14 – 15 lat (gimnazja). 

W kategorii młodszej rozegrano następujący mecz:

 

SP 10              -           SP 1                0:1;

Bramkę zdobył: Michał Antoniak;

SP 10: Damian Danilczuk, Tomasz Fornalski, Marek Ziemiński, Maciej Kawalec, Bartłomiej Czernikarz, Patryk Kalita, Michał Piątek, Karol Gawdziński, Kamil Krzyżanowski, Patryk Mariański, Patryk Chróścina;

Sp 1: Dariusz Wojtal, Mateusz Stefaniak, Patryk Prus, Michał Antoniak, Kamil Kubicki, Michał Dmuch, Kacper Kowalski, Mateusz Gałęzi, Damian Grusza;

 

Tabela po IX kolejkach:
  1. SP 1                7          21        27:2;
  2. SP 10              9          18        14:9;
  3. AC Chełm       7          9          7:16;
  4. SP 5                6          3          4:14;
  5. Snowpitsi         1          0          1:2;
  6.  Żółtańce         4          0          0:10;

  

Klasyfikacja najlepszych strzelców kategorii 11 – 13 lat:

8 bramek: Daniel Danilczuk (SP 10) i  Michał Antoniak (SP 1);

6 bramek: Dariusz Wojtal (SP1);            

5 bramek: Mateusz Stefaniak (SP 1);

4 bramki: Łukasz Kwieciński (AC Chełm);            





W kategorii starszej odbyły się następujące mecze:

 

Kredowa         -           All Stars         4:0;

Bramki strzelili: Andrzej Paszkowski (3) i Mateusz Dżaman;

Drużyny grały w następujących składach;

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

Kredowa: Mateusz Dżaman, Kamil Siemiątkowski, Andrzej Paszkowski, Przemysław Dżaman, Łukasz Dywański;

 

Sienkiewicza              -           FC Drewno     0:3;

Bramki strzelili: Krzysztof Rydz (2), Michał Kobos;

Drużyny grały w następujących składach:

Sienkiewicza: Mateusz Jędruszczak, Patryk Jędruszczak, Kamil Mostowski, Michał Reszota, Adrian Redka;

FC Drewno: Adrian Matela, Łukasz Chyła, Michał Kobos, Krzysztof Rydz, Marcin Józak, Michał Pyc;

 

FC Piłsudskiego        -           Bazyśki          1:2;

Bramki strzelili:

dla Piłsudskiego: Arek Tomaszewski;  

dla FC Bazyski: Patryk Polny;

Drużyny grały w następujących składach:

FC Piłsudskiego: Arek Tomaszewski, Emil Słupski, Kamil Kowalczyk, Damian Kowalczyk, Rafał Stasiński, Paweł Przybylski, Damian Rulak, Jakub Krawczyński, Jakub Sikora;

FC Bazyśki: Paweł Grochowicz, Robert Głowacki, Marek Wiśniewski, Łukasz Nowosad, Patryk Polny, Paweł Nowosad, Wojtek Pędziński;

 

Hepalumpy     -           Diabły             3:0;

Bramki strzelili: Szymon Kozioł, Bartek Kozioł,

Drużyny grały w następujących składach:

Hepalumpy: Bartłomiej Kozioł, Szymon Kozioł, Krzysztof Brzozowski, Przemek Szuszlak, Tomasz Bracka, Kamil Gnida;

FC Diabły: Michał Nadolski, Patryk Kochaniu, Krzysztof Tarasiuk, Szymon Retka, Patryk Bugalski;


Diabły             -           All Stars         0:2;

Bramki strzelili: Michał Antoniak, Damian Marcinek;

Drużyny grały w następujących składach:

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

FC Diabły: Michał Nadolski, Patryk Kochaniu, Krzysztof Tarasiuk, Szymon Retka, Patryk Bugalski;

 

Diabły             -           Duskiness      0:5;

Bramki zdobył: Łukasz Piotrowski;  

Drużyny grały w następujących składach:

FC Diabły: Michał Nadolski, Patryk Kochaniu, Krzysztof Tarasiuk, Szymon Retka, Patryk Bugalski;

Duskines: Sebastian Drygiel, Damian Komosa, Mateusz Stefaniak, Łukasz Łatka, Paweł Ciećka, Zbigniew Męka, Łukasz Piotrowski, Paweł Grochowicz, Michał Nadolski, Daniel Szwed;

 

All Stars         -           Simsonowie / Fanti    0:3;

Bramki strzelili: Łukasz Forysiuk, Alan Popielnicki, Michał Weskida;

Drużyny grały w następujących składach:

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

Fanti Alan Popielnicki, Piotr Orzechowski, Łukasz Forysiuk, Michał Weskida, Marcin Szpetmański;

 

FC Bazyśki                -           Shadows                     1:5;

Bramki strzelili:

dla FC Bazyśki: Łukasz Nowosad;

dla Shadows: Łukasz Łobocki, Wojciech Kuśmierczuk, Bartek Klimkowski;

Drużyny grały w następujących składach:

Shadows: Łukasz Łobocki, Michał Niemiec, Maciej Mielniczuk, Bartek Klimkowski, Wojciech Kuśmierczuk;

FC Bazyśki: Paweł Grochowicz, Robert Głowacki, Marek Wiśniewski, Łukasz Nowosad, Patryk Polny, Paweł Nowosad, Wojtek Pędziński;

 

Kredowa         -           Drewno           1:1;

Bramki strzelili:

dla Kredowej: Mateusz Dżaman;

dla FC Drewno: Michał Kobos;

Drużyny grały w następujących składach:

Kredowa: Mateusz Dżaman, Kamil Siemiątkowski, Andrzej Paszkowski, Przemysław Dżaman, Łukasz Dywański;

FC Drewno: Adrian Matela, Łukasz Chyła, Michał Kobos, Krzysztof Rydz, Marcin Józak, Michał Pyc;

 

Bazyśki          -           Kredowa         0:8;

Bramki strzelili: Andrzej Paszkowski (5), Kamil Siemiątkowski, Mateusz Dżaman, Przemek Dżaman;

Drużyny grały w następujących składach:

FC Bazyśki: Paweł Grochowicz, Robert Głowacki, Marek Wiśniewski, Łukasz Nowosad, Patryk Polny, Paweł Nowosad, Wojtek Pędziński;

Kredowa: Mateusz Dżaman, Kamil Siemiątkowski, Andrzej Paszkowski, Przemysław Dżaman, Łukasz Dywański;

 

Shadows         -           All Stars         3:3;

Bramki strzelili:

dla Shadows: Wojciech Kuśmierczak, Bartek Klimkowski (2);

dla All Stars: Damian Marcinek, Oskar Szykuła, Igor Sobczuk;

Drużyny grały w następujących składach:

Shadows: Łukasz Łobocki, Michał Niemiec, Maciej Mielniczuk, Bartek Klimkowski, Wojciech Kuśmierczuk;

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

 

Simpsonowie / Fanti              -           Drewno           1:1;

Bramki strzelili:

dla Simpsonów / Fanti: Michał Weskida;

dla FC Drewno: Krzysztof Rydz;

Drużyny grały w następujących składach:

Simpsonowie / Fanti: Alan Popielnicki, Piotr Orzechowski, Łukasz Forysiuk, Michał Weskida, Marcin Szpetmański;

FC Drewno: Adrian Matela, Łukasz Chyła, Michał Kobos, Krzysztof Rydz, Marcin Józak, Michał Pyc;

 

Golden Team            -           Drewno           0:1;    

Bramkę strzelił:

Drużyny grały w następujących składach: Krzysztof Rydz;

Golden Team: Jakub Haponiuk, Tomek Sawicki, Artur Grzywaczewski, Paweł Janike, Kamil Dumin, Karol Barcicki, Sylwek Czeryna, Dawid Szost, Artur Kozieł, Sebastian Krawczyński, Paweł Dworucha;

FC Drewno: Adrian Matela, Łukasz Chyła, Michał Kobos, Krzysztof Rydz, Marcin Józak, Michał Pyc;

 

Tabela po IX kolejkach:

  1. Kredowa                                10        28        61:5;
  2. Hepalumpy                              10        22        25:13;
  3. FC Piłsudskiego                      11        21        41:24;
  4. FC Drewno                             11        21        22:13;
  5. Simsonowie / Fanti                  11        19        25:16;
  6. Bazyśki                                   10        18        23:15;
  7. Duskiness                                11        15        21:20;
  8. Shadows                                 11        15        23:41;
  9. Golden Team                          11        9          11:26;
  10. All Stars                                  9          5          8:22;
  11. Sienkiewicza                           11        5          14:40;
  12. Diabły                                     8          0          3:23;

 

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców kategorii 14 – 15 lat:

39 bramek: Andrzej Paszkowski (Kredowa);

25bramek: Arek Tomaszewski (FC Piłsudskiego)

10 bramek: Mateusz Dżaman (Kredowa)

 


Mecze IX kolejki sędziowali: Andrzej Gruszka, Wiesław Tomala, Piotr Czernecki, Wojciech Kisiel i Michał Siemiątkowski.

 

 

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna