MOSiR - Chełm

Stadion Miejski

Stadion Miejski to pełnowymiarowe boisko piłkarskie  o wymiarach
100 m  x 70 m. 

Boisko piłkarskie okala bieżnia lekkoatletyczna o długości
400 m.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
X kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej Drukuj Wyślij znajomemu

W niedzielę 23 grudnia 2007 r. o godz. 830 w Hali MOSiR – u przy ulicy Granicznej 2 a odbyła się ostatnia X kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej chłopców w dwóch kategoriach wiekowych 11 -13 lat (podstawówki) i 14 – 15 lat (gimnazja).

W kategorii młodszej rozegrano następujący mecz:

 

SP 10              -           SP 1                1:4;

Bramki zdobyli:

dla SP 10: Michał Antoniak, Patryk Prus, Michał Dmuch;

dla SP 1: Tomasz Fornalski;

SP 10: Damian Danilczuk, Tomasz Fornalski, Marek Ziemiński, Maciej Kawalec, Bartłomiej Czernikarz, Patryk Kalita, Michał Piątek, Karol Gawdziński, Kamil Krzyżanowski, Patryk Mariański, Patryk Chróścina;

Sp 1: Dariusz Wojtal, Mateusz Stefaniak, Patryk Prus, Michał Antoniak, Kamil Kubicki, Michał Dmuch, Kacper Kowalski, Mateusz Gałęzi, Damian Grusza;

 

Tabela po X kolejkach:
  1. SP 1                10        30        31:3;
  2. SP 10              11        18        15:13;
  3. AC Chełm       8          9          7:16;
  4. SP 5                6          3          4:14;
  5. Snowpitsi         1          0          1:2;
  6.  Żółtańce         4          0          0:10;

 

 Klasyfikacja najlepszych strzelców kategorii 11 – 13 lat:

9 bramek: Michał Antoniak (SP 1);

8 bramek: Daniel Danilczuk (SP 10);

6 bramek: Dariusz Wojtal (SP1) i Patryk Prus (SP1);            

 

 

W kategorii starszej odbyły się następujące mecze:

 

Kredowa         -           Diabły             7:2;

Bramki strzelili:

dla Kredowej: Andrzej Paszkowski (4) i Mateusz Dżaman, Bartek Dżaman, Kamil Siemiątkowski;

dla FC Diabły: Michał Nadolski, Krzysztof Nowosad;

Drużyny grały w następujących składach;

FC Diabły: Michał Nadolski, Patryk Kochaniu, Krzysztof Tarasiuk, Szymon Retka, Krzysztof Nowosad, Patryk Bugalski;

Kredowa: Mateusz Dżaman, Kamil Siemiątkowski, Andrzej Paszkowski, Przemysław Dżaman, Łukasz Dywański;

 

Duskiness                  -           All Stars         2:1;

Bramki strzelili:

dla Duskiness: Michał Nadolski, Łukasz Piotrowski;

dla All Stars: Mateusz Antoniak;

Drużyny grały w następujących składach:

Duskines: Sebastian Drygiel, Damian Komosa, Mateusz Stefaniak, Łukasz Łatka, Paweł Ciećka, Zbigniew Męka, Łukasz Piotrowski, Paweł Grochowicz, Michał Nadolski, Daniel Szwed;

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

 

Hepalumpy                -           All Stars         0:0;

Drużyny grały w następujących składach:

Hepalumpy: Bartłomiej Kozioł, Szymon Kozioł, Krzysztof Brzozowski, Przemek Szuszlak, Tomasz Bracka, Kamil Gnida;

All Stars: Mateusz Antoniak, Bartłomiej Wolak, Igor Sobczuk, Oskar Szykuła, Damian Marcinek, Damian Kowalczyk;

 

Sienkiewicza              -           Diabły             3:3;

Bramki strzelili:

dla Sienkiewicza: Mateusz Jedruszczak (3);

dla FC Diabłów: Patryk Grochowicz (2), Kamil Piotrowski;

Drużyny grały w następujących składach:

Sienkiewicza: Mateusz Jędruszczak, Patryk Jędruszczak, Kamil Mostowski, Michał Reszota, Adrian Redka;

FC Diabły: Michał Nadolski, Patryk Kochaniuk, Krzysztof Tarasiuk, Szymon Retka, Patryk Bugalski;

 

FC Bazyśki                -           Simsonowie    0:1;

Bramkę strzelił: Alan Popielnicki;

Drużyny grały w następujących składach:

Simpsonowie / Fanti: Alan Popielnicki, Piotr Orzechowski, Łukasz Forysiuk, Michał Weskida, Marcin Szpetmański;

FC Bazyśki: Paweł Grochowicz, Robert Głowacki, Marek Wiśniewski, Łukasz Nowosad, Patryk Polny, Paweł Nowosad, Wojtek Pędziński;

 

 

Tabela po X kolejkach:

  1. Kredowa                                11        31        63:8;
  2. Hepalumpy                              11        26        25:13;
  3. FC Drewno                             11        23        22:11;
  4. Simsonowie / Fanti                  11        22        22:16;
  5. FC Piłsudskiego                      11        18        41:24;
  6. Duskiness                                11        16        22:22;
  7. FC Bazyśki                             11        15        15:24;
  8. Shadows                                 11        14        23:43;
  9. Golden Team                          11        9          11:26;
  10. All Stars                                  11        9          12:23;
  11. Sienkiewicza                           11        6          17:39;
  12. FC Diabły                               11        4          11:33;

 

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców kategorii 14 – 15 lat:

43 bramek: Andrzej Paszkowski (Kredowa);

25 bramek: Arek Tomaszewski (FC Piłsudskiego)

11 bramek: Mateusz Dżaman (Kredowa)

 


Mecze X kolejki sędziowali: Andrzej Gruszka, Wiesław Tomala, Piotr Czernecki, Wojciech Kisiel i Michał Siemiątkowski.

 

 

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna