MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Finały 'dzikich drużyn" Drukuj Wyślij znajomemu
W dniu 11.02.2009 r. w hali MOSiR – u rozegrano finały turniejów dzikich drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Turniej odbywał się w ramach „Ferii zimowych z MOSiR – em 2009”.

 

 

Chłopcy 11 - 13 lat (podstawówki):

 

THC                -          Uherka            1:2;

Zawadówka     -          THC                2:2;

Zawadówka     -          Uhreka            0:1;

 

TABELA FINAŁOWA:

1.      Uherka            6 p.      3:1;

2.      THC                1 p.      3:4;

3.      Zawadówka     1 p.      2:3;


Składy drużyn

1.      Uherka: Paluch M., Grzeluk P., Zaprawa M., Szostak T., Kuźmicki A.,

2.      THC: Grel M., Wójcik D., Radomski K., Prucnal Ł., Szewczyk H., Szewczyk D., Fornal O., Komasa D., Jaśkowski K., Wędzina Ł., Gawriołek D., Borowik A.;

3.  Zawadówka: Jabłoński K., Martyn S., Baran K., Bednarski B., Szymczak R., Gołębiowski K.,

 

Chłopcy 14 - 15 lat (gimnazja):


I runda:

Brazil Team    -          Brooklin          3:2;

Torpedo          -         Oczy Kobry    1:3;

SPK                -         Taurus             0:1;

 

II runda:

Brazil              -          Oczy Kobry    0:0;

Brazil              -          Taurus             0:0;

Oczy Kobry    -          Taurus             0:1;

 

TABELA FINAŁOWA:

1.      Taurus              4 p.      1:0;

2.      Brazil                2 p.      0:0;

3.      Oczy Kobry     1 p.       0:1;

 

Składy drużyn:

1.      Taurus: Suchocki A., Malinowski R., Staszewski K., Piech T., Popielnicki M.,;

2.      Oczy Kobry: Kapitan Ł., Kosowski P., Grochowicz P., Krasun E.,

3.      Brazil Team: Forysiuk Ł., Popielnicki A., Orzechowski P., Karaś P., Przeor Ł., Fedoniuk P.,


Chłopcy 16 - 19 lat (średnie):


I runda:

Pokemony       -          SPK                            0:1;

Kredowa         -          Nic tu po nas               0:2;

Szpaki             -          wolny los;

 

II runda:

SPK                -          Szpaki                        0:2;

Szpaki             -          Nic tu po nas              1:0;

SPK                -          Nic tu po nas              1:3;


TABELA FINAŁOWA:

1.      Szpaki                        6 p.      3:0;

2.      Nic tu po nas              3 p.      3:2;

3.      SPK                           0 p.      1:5;


Składy drużyn:

1.      Szpaki: Tyszkiewicz E., Tyszkiewicz M., Nalewski P., Lis P., Lis T.;

2.      Nic tu po nas: Kolano A., Gruszka T.,  Żwirbla P., Jabłkowski P., Zawada Ł.;

3.      SPK: Piech M.,  Kozarczuk K., Korniczuk G., Stachowski J., Kowalski H.;

 

Mecze sędziowali: Andrzej Gruszka, Wiesław Tomala, Kuba Chaciewicz, Karol Michalski, Krzysztof Suski i Michał Siemiątkowski.

 

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński.

           

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy turnieju słodycze.

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna