MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
GWIAZDKA W NOWINACH - ZRÓBMY NIESPODZIANKĘ SENIOROM! Drukuj Wyślij znajomemu
130412458_1760318574146041_7630102663682481106_o.jpg

GWIAZDKA W NOWINACH - ZRÓBMY NIESPODZIANKĘ SENIOROM!
Skarpety, kubek, herbata czy słodycze to dla większości osób prozaiczne przedmioty codziennego użytku. Jednak dla wielu pensjonariuszy domów pomocy społecznej to wymarzone prezenty pod choinkę. Dając tak niewiele, możemy sprawić wiele przyjemności naszym seniorom. Jest to szczególnie ważne w tym smutnym, pandemicznym czasie przedświątecznym. Pokażmy, że pamiętamy o Nich.

Stowarzyszenie WeRwA, firma Livioon, Chełmska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji gorąco zapraszają do pomocy w ramach akcji "Gwiazdka w Nowinach", w ramach której mieszkańcy tamtejszego Domu Pomocy Społecznej otrzymają świąteczne upominki.

Terapeutki z DPSu dyskretnie wypytały swoich podopiecznych o ich świąteczne marzenia. W ten sposób powstała lista przedmiotów, które sprawią, że najbliższe święta będą dla tych osób przyjemniejsze. Wśród "zamawianych" rzeczy przeważają słodycze, herbata, kawa, skarpety, kubki (w tym tzw. niekapki), poduszki-jaśki, koce oraz czapki, szaliki dla kobiet i mężczyzn. Jedynym wymogiem jest to, by wszystkie przedmioty były nowe lub bez żadnych oznak użytkowania. Organizatorzy zwracają się z wielką prośbą o przekazanie tych prezentów i spełnienie marzeń seniorów. W DPSie w Nowinach przebywa około dwustu pensjonariuszy, więc potrzeby są duże.

Na dary Państwa serca czekamy do soboty 19 grudnia włącznie. Dary można przekazywać do Ośrodka Informacji Turystycznej przy ul. Lubelskiej 63, hotelu Stadion przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15a, Chełmskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Partyzantów 40 oraz filii bibliotecznych przy Nadrzecznej 5, Zachodniej 31 i 11 Listopada 4. W sprawach akcji można się kontaktować z Jolantą Malinowską tel. 505 012 782 i Grzegorzem Gorczycą tel. 502 342 117.
Oczekujemy także na kartki świąteczne i laurki narysowane przez dzieci dla seniorów. Taką pomoc już zaoferowała Szkoła Arka, gorąco zapraszamy następne.
Lista życzeń podopiecznych DPS w Nowinach

https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniewerwa

 

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna