MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
O Złoty Krążek - wyniki Drukuj Wyślij znajomemu
W dniu 08.02.2020 na Lodowisku MOSiR u przy ul. Henryka Sienkiewicza 22 odbyły się zawody łyżwiarskie „O Złoty Krążek". W zawodach startowało 29 zawodników i zawodniczek. Odbyły się dwie konkurencje: techniczna (zależna od wieku startującego) i jazda szybka (ilość okrążeń zależała od wieku startującego). O zajętym miejscu decydowała suma punktów obu konkurencji. Zwycięzcy otrzymali wejściówki do Chełmskiego Parku Wodnego (ważne do końca lutego), a wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe, statuetki, dyplomy i słodycze ufundowane przez organizatora.

A to wyniki:

Kategoria dziewczęta 3 lata (slalom między pachołkami):
1. Aleksandra Misiec - 0,34,81 min.

Kategoria dziewcząt do 8 lat (okrążanie pachołków przodem; jazda szybka: 1 okrążenie):
1. Gabriela Niemiec - 0,42,72 min.
2. Adrianna Suska - 0,57,42 min.

Kategoria chłopców do 8 lat (okrążanie pachołków przodem; jazda szybka: 1 okrążenie):
1. Szymon Mróz - 0,39,06 min.
2. Marcel Jandziński - 0,58,28 min.
3. Maciej Koniuszewski - 0,49,74 min.
4. Bartosz Misiec - 1,08,53 min.

Kategoria dziewcząt do 10 lat (jazda wahadłowa przodem, jazda szybka: 2 okrążenia):
1. Nikola Gwóźdź - 1,14,03 min.
2. Paulina Szumiło - 1,17,50 min.
3. Wiktoria Brzuszkiewicz - 1,22,75 min.

Kategoria chłopców do 10 lat (jazda wahadłowa przodem, jazda szybka: 2 okrążenia):
1. Antoni Koniuszewski - 1,14,78 min.
2. Oliwier Prucnal - 1,24,09 min.

Kategoria dziewczęta 11 - 13 lat (przewożenie pachołków; jazda szybka: 2 okrążenia):
1. Agata Bartochowska - 1,03,46 min.
2. Weronika Stawarek - 1,10,36 min.
3. Patrycja Golec - 1,15,58 min.
4. Weronika Bielecka - 1,15,68 min.
5. Magda Rutkowska - 1,16,46 min.
6. Natalia Popielnicka - 1,19,44 min.
7. Julia Gęba - 1,22,28 min
8. Nikola Zdziebłowska - 1,22,57 min.
9. Olivia Prończuk - 1,22,62 min.
10. Nikola Przychodaj - 1,28,03 min.

Kategoria chłopców 11 - 13 lat (przewożenie pachołków; jazda szybka: 2 okrążenia):
1. Mateusz Koziński - 1,06,03 min.
2. Dawid Wurszt - 1,10,69 min.

Kategoria chłopców 16 - 18 lat (przewożenie pachołków; jazda szybka: 3 okrążenia)::
1. Łukasz Mróz - 1,07,34 min.

Kategoria kobiet do 35 lat (jazda „ósemką", jazda szybka: 3 okrążenia):
1. Jolanta Misiec - 1,44,94 min.

Kategoria mężczyzn do 35 lat (jazda „ósemką", jazda szybka: 3 okrążenia):
1. Piotr Misiec - 0,56,65 min.

Kategoria kobiet powyżej 35 lat (jazda „ósemką", jazda szybka: 3 okrążenia):
1. Elżbieta Mróz - 1,19,46 min.

Kategoria mężczyzn powyżej 35 lat (jazda „ósemką", jazda szybka: 3 okrążenia):
1. Wojciech Mróz - 0,50,48 min.
2. Paweł Brzuszkiewicz - 1,13,03 min.

Turniej sędziowali: Michał Siemiątkowski, Ryszard Dżaman, Krzysztof Suski, Emil Krasnowski.

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński.

 UWAGA: Wejściówki do Parku Wodnego są ważne do końca lutego. 

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna