MOSiR - Chełm

Hala Sportowa

Hala Sportowa MOSiR  posiada:

  • 1044  miejsc siedzących
  • 200 miejsc stojących
  • 2000 miejsc po dostawieniu widowni


dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Zawody łyżwiarskie "O Złoty Krążek" - wyniki Drukuj Wyślij znajomemu

W dniu 19 stycznia 2019r. na chełmskim lodowisku odbyły się  Zawody Łyżwiarskie „O Złoty Krążek”. Wzięło w nich udział 37 osób. Rozegrano dwie konkurencje – techniczną ( w zależności od kategorii wiekowej) oraz jazdę szybką. O zajętym miejscu decydował łączny czas obu konkurencji.

 

Oto wyniki:

Dziewczęta do lat 8 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)

 

1. Inez Domino                                              34,65s.

2. Wiktoria Łukaszewicz                                  44,47s.

3. Gabriela Niemiec                                        46,32s.

4. Zosia Gąsior                                               48,58s.

           

Chłopcy do lat 8 (slalom przodem i jazda szybka – 1 okrążenie)

 

1. Szymon Mróz                                             27,77s.

2. Bartosz Misiec                                            39,86s.

3. Antoni Szkodziński                                      46,30s.

 

Dziewczęta do lat 10 (jazda wahadłowa przodem i jazda szybka – 2 okrążenia)

 

1. Nikola Mucha                                            1,06,28 min.

2. Nikola Zdziebłowska                                  1,06,91 min.

3. Zofia Kołacz                                              1,11,48 min.

4. Daria Dubicka                                           1,14,46 min.

5. Magdalena Rutkowska                               1,14,69 min.

6. Tajra Domino                                            1,16,16 min.

7. Pola Kędzierawska                                     1,16,52 min.

8. Lena Bartoszuk                                         1,41,42 min.

 

Chłopcy do lat 10 (jazda wahadłowa przodem i jazda szybka – 2 okrążenia)

 

1. Antoni Koniuszewski                                  1,12,83 min.

2. Oliwier Prucnal                                          1,21,25 min.

3. Filip Luchowski                                          1,35,80 min.

4. Kacper Szymaszek                                     1,36,11 min.

 

Dziewczęta 11-13 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 2 okrążenia)

 

1. Agata Bartochowska                                  1,03,59 min.

2. Weronika Stawarek                                    1,15,38 min.

3. Nikola Ufnal                                              1,20,45 min.

4. Patrycja Golec                                           1,21,33 min.

5. Julia Witkowska                                         1,40,73 min.

 

 

 

Chłopcy 11-13 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 2 okrążenia)

 

1. Filip Zając                                                  1,07,78 min.

2. Dawid Wurszt                                             1,18,82 min.

3. Mateusz Koziński                                        1,19,00 min.

4. Łukasz Szylke                                             1,19,47 min.

5. Igor Kościuk                                               1,24,39 min.

 

Chłopcy 16-18 lat (jazda przodem „ósemką” i jazda szybka – 3 okrążenia)

 

1. Łukasz Mróz                                               47,95s.

2. Tomasz Kozłowski                                    1,09,67 min.

 

 

Mężczyźni 19-35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)

 

1. Piotr Misiec                                                  57,34s.

2. Dawid Tołysz                                              1,15,55 min.

 

Kobiety pow. 35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)

 

1. Elżbieta Mróz                                            1,16,99 min.

 

Mężczyźni pow. 35 lat (przewożenie pachołków i jazda szybka – 3 okrążenia)

 

1. Wojciech Mróz                                          54,80s.

2. Artur Koniuszewski                                  1,01,09 min.

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymali karnety do Chełmskiego Parku Wodnego, natomiast osoby które zajęły drugie i trzecie miejsca otrzymali karnety wstępu na lodowisko MOSiR. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze oraz dyplomy ufundowane przez MOSiR.

 

Zawody sędziowali: Ryszard Dżaman, Emil Krasnowski, Michał Siemiątkowski oraz Krzysztof Suski.

 

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

 

Przy organizacji zawodów łyżwiarskich pomagała grupa wolontariuszy Ice Squad Chełm:

Adrian Mróz, Jakub Mrozik, Dominika Baranowska, Kacper Bartoszuk, Adam Kowalski, Emilia Dziedzic, Mateusz Łukowiec, Natalia Dąbrowska.

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna