MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Turniej Piłki Nożnej Drukuj Wyślij znajomemu
W dniu 03.07.2008 r. na płycie boiska bocznego na stadionie miejskim przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15 a odbyła się druga kolejka rozgrywek "dzikich drużyn" w piłce nożnej w ramach Ligi Wakacyjnej z MOSiR - em 2008.

W dniach 01 i 03. 07. 2008 r. na stadionie miejskim w Chełmie rozegrana została druga kolejka turnieju „Dzikich Drużyn” w piłce nożnej w ramach Ligi Wakacyjnej z MOSiR – em 2008. 
W turnieju udział wzięło 20 drużyn, w dwóch kategoriach wiekowych: 11 – 13 lat (szkoły podstawowe) i 14 – 15 lat (gimnazja). 

W dniu 01. 07. 2008 r. padły następujące wyniki:
 
W kategorii najmłodszej (11 - 13 lat):
Sweet Team                –          Paluszki                                  1:0;
Solksjaer                     –          UKS Siekiera Piła                  0:1;
Sweat Team                –          Solksjaer                                 1:0;
Paluszki                      –          Siekiera Piła                           0:2;
Sweet Team                –          Siekiera Piła                           0:0;
Paluszki                      –          Solksjaer                                 1:2;  

Tabela:
Siekiera Piła               7 p.      3:0;
Sweet Team               7 p.      2:0;
Solksjaer                     3 p.      2:3;
Paluszki                      0 p.      1:5;
 
W kategorii starszej (14 – 15 lat):  
Gr. I:
Diabełki                      –          Szwedzikoziki            0:2;
Barca                          –          Diabełki                      1:0;
Szwedzikoziki            –          Barca                          1:1;  

Tabela gr. I:
Szwedzikoziki            4 p.      3:1;
Barca                          4 p.      1:1;
Diabełki                      0 p.      0:3;
 
Gr. II:
AKS               –          Mańka Team               0:0;
Celtic              –          Mańka Team               2:2;
AKS               –          Celtic                          0:2;  

Tabela gr. II:
Celtic                          4 p.                  4:2;
Mańka                        2 p.                  2:2;
AKS                           1 p.                  0:2;
 
Gr. III:
Dziobak          –          Solksjaer         3:0;
PRSWA          –          Dziobak          0:3;
Solksjaer         –          PRSWA          0:3;  

Tabela gr. III:
Dziobaki         6 p.      6:0;
PRWSA         3 p.      3:3;
Solksjaer         0 p.      0:6;
 

Finał:
Szwedzikoziki            –          Celtic              0:2;
Szwedzikoziki             –          Dziobaki         1:1;
Dziobaki                     –          Celtic              0:0;  

Tabela finałowa:
Celtic                          4 p.      2:0;
Dziobaki                     2 p.      1:1;
Szwedzikoziki            0 p.      1:3;
 

Składy finałowej trójki:
 
Celtic: Łukasz Łobocki, Michał Łobocki, Kamil Kwiatek, Norbert Grzegorzewski, Tomasz Spiczyński, Krystian Wojturski, Konrad Marchwiany;

Dziobaki z grilla: Łukasz Piotrowski, Matuesz Krawczyński, Michał Kapelan, Konrad Gratewicz, Jakub Czekierda, Patryk Wróblewski;

Szwedzikoziki: Daniel Szwed, Mikołaj Biały, Radosław Leonowicz, Paweł Kossowski, Michał Klecha;
 

W dniu 03. 07. 2008 r. padły następujące wyniki: 
W kategorii najmłodszej (11 – 13 lat):  
Sweet Team                –          Uherka            2:0;
Chełmianka                –          Siekiera           0:1;
Uherka                        –          Chełmianka     1:0;
Sweet Team                –          Siekiera           0:0;
Sweet Team                –          Chełmianka     3:1;
Siekiera                       –          Uherka            3:2;  

Tabela:
Sweet Team               7 p.      5:1;
Siekiera                      7 p.      4:2;
Uherka                       3 p.      3:5;
Chełmianka                0 p.      1:5;
 

Składy najlepszej dwójki:
Sweet Team: Patryk Kargul, Marcin Moniakowski, Bartek Zguczyński, Błażej Jurgilewicz, Michał Soroczyński, Mateusz Szczerbakow;

UKS Siekiera Piła: Maciek Feliga, Michał Malec, Mateusz Martyna, Michał Kociuba, Paweł Malec;

W kategorii starszej (14 – 15 lat):  
Dyrekcja                     –          AKS                           0:0;
Celtic                          –          Brazyliana                  2:1;
Solksjaer                     –          PRSWA                     0:1;
Dziobaki                     –          Szwedzikoziki            0:1;
Dyrekcja                     –          Dziobaki                     0:0;
Brazyliana                  –          Solksjaer                     1:0;
Celtic                          –          PRSWA                     1:1;
AKS                           –          Szwedzikoziki            0:0;
AKS                           –          Celtic                          0:0;
Dyrekcja                     –          Solksjaer                     0:0;
Dziobaki                     –          PRSWA                     0:1;
Brazyliana                  –          Szwedzikoziki            2:0;  

Tabela:
PRSWA                     7 p.      3:1;
Brazyliana                  6 p.      4:2;
Celtic                          5 p.      3:2;
Szwedzikoziki            4 p.      1:2;
Dyrekcja                     3 p.      0:0;
AKS                           3 p.      0:0;
Solksjaer                     1 p.      0:2;
Dziobaki                     1 p.      0:2:

  Składy najlepszej trójki:
1.PRSWA: Kamil Gajek, Patryk Kachaniuk, Kazimierz Bala, Marcin Nowicki, Mateusz Kuźnicki;
2.Brazyliana:
3.Celtic: Łukasz Łobocki, Michał Łobocki, Kamil Kwiatek, Norbert Grzegorzewski, Tomasz Spiczyński, Krystian Wojturski, Konrad Marchwiany;

Turniej sędziowali: Andrzej Gruszka, Wiesław Tomala, Karol Michalski, Grzegorz Lipowski, Wojciech Kisiel i Michał Siemiątkowski.  
Opiekę medyczną sprawowała: Jadwiga Wawron.  

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna