MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.



dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Liga Wakacyjna wyniki 27.06 i 29.06 Drukuj Wyślij znajomemu
W dniach 27.06 i 29.06 na boisku na boisku Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza odbyły się kolejne turnieje dzikich drużyn w piłce nożnej w ramach „Ligi Wakacyjnej z MOSiR-em 2017” . Oto wyniki:

27.06

Kategoria szkoły podstawowe:

 

FC Janusze – Dzikie Węże                3:1

Dzikie Węże – FC Janusze                0:2

 

1. FC Janusze             6p.       5:1

2. Dzikie Węże           0p.       1:5

 

Składy drużyn:

FC Janusze: Igor Pawłowski, Dominik Chmiel, Kacper Tywoniuk, Sebastian Gułkowski

Dzikie Węże: Kordian Romańczuk, Hubert Wałczuk, Maciej Oliwiak, Damian Skorupa

 

Kategoria gimnazja:

 

Grupa I

Gryzące Żaby – FC Mamba              1:1

Power Rangersi – FC Mamba            2:0

Gryzące Żaby - Power Rangersi        0:3

 

Tabela:

 

1. Power Rangersi      6p.       4:0

2. FC Mamba             1p.       1:3

3. Gryzące Żaby         1p.       1:4

 

Grupa II

 

Królewscy – Złoczyńcy         4:2

Dziewczyny – Królewscy      0:2

Złoczyńcy – Dziewczyny      2:0

 

Tabela:

 

1. Królewscy              6p.       6:2

2. Złoczyńcy               3p.       4:4

3. Dziewczyny           0p.       0:4

 

Mecz o III miejsce

 

FC Mamba – Złoczyńcy        1:3

 

 

Mecz o I miejsce

 

Królewscy – Power Rangersi            3:0

 

Składy drużyn finałowych:

 

Królewscy: Michał Szaja, Paweł Opaliński, Adam Kuryś, Kacper Kozioł, Michał Kinach, Adrian Bernacki, Przemek Lewandowski

 

Power Rangersi: Dawid Nickel, Adrian Tywoniuk, Nikodem Dzierba, Patryk Wawer

 

Złoczyńcy: Jakub Zalewa, Patryk Derkacz, Krystian Derkacz, Jakub Fituła, Konrad Sobolewski

 

FC Mamba: Damian Ciotucha, Adrian Popielnicki, Mateusz Tywoniuk, Kacper Ulanowski, Norbert Harko

 

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

 

Grupa I

 

FC Melisa – Dino Squad       3:0

Dino Squad – Dudi Team      2:0

Dodi Team – FC Melisa         1:0

 

Tabela:

1. FC Melisa               3p.       3:0

2. Dino Squad                        3p.       2:0

3. Dudi Team             3p.       1:0

 

Grupa II

 

Migowce – United Angels     1:0

Migowce – Rio United          0:1

United Angels – Rio United  1:2

 

Tabela:

1. Rio United             6p.       3:1

2. Migowce                3p.       1:1

3. United Angels        0p.       1:3

 

Grupa III

 

Adi nie traci formy – Wojsławice      2:1

Zadrzew – Adi nie traci formy          1:2

Wojsławice – Zadrzew                      2:1

 

Tabela:

 

1. Adi nie traci formy            6p.       4:2

2. Wojsławice                         3p.       3:3

3. Zadrzew                             0p.       2:4

 

Grupa finałowa:

 

Adi nie traci formy – FC Melisa        1:0

Rio United – Adi nie traci formy      2:0

FC Melisa – Rio United                    1:0

 

Tabela:

1. Rio United                         3p.       2:1

2. FC Melisa                           3p.       1:1

3. Adi nie traci formy            3p.       1:2

 

Składy drużyn finałowych:

 

Rio United: Kacper Terlecki, Jakub Marczuk, Giangreco, Jakub Czerwiński, Piotr Kawczyński, Michał Kawczyński, Paweł Kaczorowski, Kornel Kwiatosz, Adrian Pastuszak, Nikodem Dzierba

 

FC Melisa: Kuba Terpiłowski, Mateusz Kruszewski, Kacper Bury, Patryk Nowosad, Paweł Kozłowski 

 

Adi nie traci formy: Filip Filipczuk, Michał Otkała, Dawid Kołaczkowski, Jakub Sawa, Mateusz Herda

 

Turniej sędziował: Krzysztof Suski

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

 

29.06.

 

Szkoły gimnazjalne:

 

Grupa I

 

Janusze – FC Mamba             0:5

Superstrikers – Janusze          3:0

FC Mamba – Superstrikers    3:0

 

Tabela:

 

1. FC Mamba             6p.       8:0

2. Superstrikers           3p.       3:3

3. Janusze                   0p.       0:8

Grupa II

 

Królewscy – Kebabowcy       0:2

Dziewczyny – Królewscy      0:1

Kebabowcy – Dziewczyny    2:0

 

Tabela:

 

1. Kebabowcy                        6p.       4:0

2. Królewscy              3p.       2:1

3. Dziewczyny           0p.       0:3

 

Grupa III

 

Power Rangersi – Gryzące Żaby       3:0

Ulańce – Power Rangersi                  4:0

Gryzące Żaby - Ulańce                      0:3

 

Tabela:

 

1. Ulańce                    6p.       7:0

2. Power Rangersi      3p.       3:4

3. Gryzące Żaby         0p.       0:6

 

Grupa finałowa:

 

Ulańce – FC Mamba              1:2

Kebabowcy – Ulańce             3:0

FC Mamba – Kebabowcy      1:1

 

Tabela:

 

1. Kebabowcy                        4p.       4:1

2. FC Mamba             4p.       3:2

3. Ulańce                    0p.       1:5

 

Składy drużyn finałowych:

 

Kebabowcy: Szymon Roczon, Mateusz Koguciuk, Michał Kwiatek, Sebastian Stachniuk, Luiz Mołodecki

 

FC Mamba: Damian Ciotucha, Adrian Popielnicki, Mateusz Tywoniuk, Kacper Ulanowski, Norbert Harko

 

Ulańce: Jakub Jabłoński, Krzysztof Haponiuk, Borys Guz, Dawid Salewski, Łukasz Kołaczkowski

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

 

Grupa I

 

Łokiety – Rio United             0:1

Dino Squad – Łokiety           1:2

Rio United – Dino Squad      2:0

 

Tabela:

 

1. Rio United             6p.       3:0

2. Łokiety                   3p.       2:2

3. Dino Squad                        0p.       1:4

 

Grupa II

 

FC Melisa – Migowce                       0:1

Adi nie traci formy – FC Melisa        2:1

Migowce – Adi nie traci formy         0:0

 

Tabela:

 

1. Adi nie traci formy            4p.       2:1

2. Migowce                            4p.       1:0

3. FC Melisa                           0p.       1:3

 

Grupa III

 

Dudi Team – FC Nurki          0:0

Zadrzew – United Angels     0:0

United Angels – Dudi Team  1:0

Zadrzew – FC Nurki              0:0

FC Nurki – United Angels    0:2

Zadrzew – Dudi Team           2:0

 

Tabela:

 

1. United Angels                    7p.       3:0

2. Zadrzew                             5p.       2:0

3. FC Nurki                            2p.       0:2

4. Dudi Team                         1p.       0:3

 

Grupa finałowa:

 

Rio United – Adi nie traci formy      1:2

United Angels – Rio United             2:1

Adi nie traci formy – United Angels 0:3

 

 

 

Tabela:

 

1. United Angels                    6p.       5:1

2. Adi nie traci formy            3p.       2:4

3. Rio United                         0p.       2:4

 

Składy finałowych drużyn:

 

United Angels: Jakub Szaran, Kacper Perlik, Patryk Stelmaszczyk, Łukasz Sawicki, Wiktor Sawicki, Maciej Stachowicz, Mateusz Zajączkowski

           

Adi nie traci formy: Filip Filipczuk, Michał Otkała, Dawid Kołaczkowski, Jakub Sawa, Mateusz Herda

 

Rio United: Kacper Terlecki, Jakub Marczuk, Giangreco, Jakub Czerwiński, Piotr Kawczyński, Michał Kawczyński, Paweł Kaczorowski, Kornel Kwiatosz, Adrian Pastuszak, Nikodem Dzierba

 

Turniej sędziowali: Krzysztof Suski, Emil Krasnowski

Opieka medyczna: Kamil Kociubiński

Kolejny turniej odbędzie się 4 lipca o godzinie 9.00 na boisku Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza. Serdecznie zapraszamy!

                        

 

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna