MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Zapraszamy na zawody rowerowe!

Już w najbliższą środę – 8 lipca, serdecznie zapraszamy na zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Tym razem odbędą się one na Stadionie Miejskim przy ul. I Pułku Szwoleżerów. Zaczynamy o godzinie 17.00. Uczestnicy będą startować w dwóch konkurencjach – torze przeszkód i jeździe szybkiej. Oto regulamin zawodów:

Czytaj całość
 
Zawody pływackie - komunikat

1 lipca na kąpielisku Glinianki odbyły się pierwsze w tym roku zawody pływackie, zorganizowane przez MOSiR w ramach Ligi Wakacyjnej z MOSiR-em 2020. Wzięły w nich udział 23 osoby. Oto wyniki zawodów:

Czytaj całość
 
Rusza Liga Wakacyjna z MOSiRem 2020!
Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej, który zapoczątkuje cykl turniejów i zawodów rozgrywanych w ramach Ligi Wakacyjnej z MOSiRem 2020!. Turniej rozpoczyna się w sobotę 27 czerwca o godzinie 9.00 na Orliku przy ul. Sienkiewicza. Zapisy na miejscu przed turniejem.
 
Komunikat z Zawodów Rowerowych z MOSiRem

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży na placu parkingowym przed Halą MOSiR i już wiemy że był to "strzał w dziesiątkę". Impreza była bardzo udana, a jak na pierwszy raz frekwencja dopisała. Do uczestnictwa zgłosiło się 20 dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy zmierzyli się w rowerowym torze przeszkód oraz "żółwiej jeździe". Po obu konkurencjach i podliczeniu czasów odbyła się uroczysta dekoracja, a startujący otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a także małe niespodzianki w postaci lodówkowych magnesów ze zdjęciem Chełma. Już teraz wiemy, że będziemy organizować kolejne tego typu imprezy podczas tegorocznych wakacji. A póki co przedstawiamy klasyfikacje dzisiejszych zmagań:

Czytaj całość
 
Zapraszamy na Kąpieliska "Glinianki"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z przyjemnością informuje, że od dnia 16 czerwca otwarte będzie kąpielisko "Glinianki".  Nad bezpieczeństwem kapiących się czuwać będzie 2 ratowników. Kąpielisko będzie czynne w godz. 10.00 - 18.00. 

Przypominamy jednocześnie, że osoby przebywające na kapielisku obowiązują aktualne przepisy bezpieczeństwa określone przez GIS.  

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 1142

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna