MOSiR - Chełm

Kort tenisowy

Obok stadionu jest kort do tenisa ziemnego.dział: Strona startowa
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Komunikat z Zawodów Rowerowych z MOSiRem

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży na placu parkingowym przed Halą MOSiR i już wiemy że był to "strzał w dziesiątkę". Impreza była bardzo udana, a jak na pierwszy raz frekwencja dopisała. Do uczestnictwa zgłosiło się 20 dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy zmierzyli się w rowerowym torze przeszkód oraz "żółwiej jeździe". Po obu konkurencjach i podliczeniu czasów odbyła się uroczysta dekoracja, a startujący otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a także małe niespodzianki w postaci lodówkowych magnesów ze zdjęciem Chełma. Już teraz wiemy, że będziemy organizować kolejne tego typu imprezy podczas tegorocznych wakacji. A póki co przedstawiamy klasyfikacje dzisiejszych zmagań:

Czytaj całość
 
Zapraszamy na Kąpieliska "Glinianki"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z przyjemnością informuje, że od dnia 16 czerwca otwarte będzie kąpielisko "Glinianki".  Nad bezpieczeństwem kapiących się czuwać będzie 2 ratowników. Kąpielisko będzie czynne w godz. 10.00 - 18.00. 

Przypominamy jednocześnie, że osoby przebywające na kapielisku obowiązują aktualne przepisy bezpieczeństwa określone przez GIS.  

Czytaj całość
 
Regulamin zawodów rowerowych
Przedstawiamy regulamin Zawodów Rowerowych z MOSiR-em, które odbędą się 20 czerwca:
Czytaj całość
 
Zapraszamy na zawody rowerowe!
W sobotę 20 czerwca Miejski Ośrodek Sportu będzie organizował zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży. Odbędą się one na placu parkingowym przed Halą MOSiR przy ul. Granicznej 2a. Zapisy przyjmowane będą bezpośrednio przed zawodami przy Hali MOSiR. Można równiez zgłosić się wcześniej telefonicznie pod numerem 82 563 00 03, lub mailowo: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Dla najlepszych zawodników przewidziane sa nagrody rzeczowe oraz medale, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Serdecznie zapraszamy!
 
Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

W dniu 06.06.2020 r. na boisku „Orlik 2012” odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. W turnieju wzięło udział 9 drużyn (ok. 60 zawodników i zawodniczek).


A oto wyniki:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 35 z 1124

Chełmski Ośrodek Informacji Turystycznej

Podziemia Kredowe w Chełmie

Chełmski Park Wodny

Ankieta

Co myślisz na temat ścieżki rowerowej wzdłuż doliny rzeki Uherki ?
 

Wynajem Sceny

KOSZT NAJMU  Z OBSŁUGĄ

Jeden dzień - 3 000 + podatek VAT
Dwa dni - 3 500 + podatek VAT
Trzy dni - 4 000 + podatek VAT

Dojazd na terenie Chełma - gratis

  WYMIARY SCENY ROZŁOŻONEJ

- wysokość (podłogi) -  od 1 do 1,5 m
- szerokość - 10 m
- głębokość - do 10 m
- wysokość od sceny do dachu - max. 5 m
- wysokość całkowita – 6,70 m

scena2.jpg

 scena mobilna

  scena mobilna